Робоча нарада Тетяни Єрохіної з керівниками структурних підрозділів

Дата: 07.06.2019 13:15

Процес створення Бахмутської міської ОТГ зрушив з місця, і незабаром в районі з’явиться четверта об’єднана територіальна громада.

З огляду на це, 7 червня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів. Обговорювались питання, пов’язані з передачею в подальшому до комунальної власності Бахмутської міської ОТГ об’єктів соціальної сфери, зміни щодо контингенту, який перебуває на обліку в УПСЗН райдержадміністрації та отримує різні види соціальних послуг.

За підсумками робочої наради Тетяна Єрохіна доручила начальникам управлінь і відділів впродовж місяця впорядкувати документацію, основні засоби та провести інвентаризацію майна. Таким чином, буде заздалегідь проведена підготовча робота задля безболісної та своєчасної передачі об’єктів соцсфери до комунальної власності новоствореної Бахмутської міської ОТГ з дотриманням вимог чинного законодавства.