Шановні жителі Бахмутського району!

Дата: 26.04.2019 13:14

Вітаю вас із найвеличнішим християнським святом

Воскресінням Христовим!

У світлі пасхальні дні особливо відчувається торжество життя, віра в кращий прийдешній день. Великдень нагадує нам про взаємне прощення, тому забудьмо образи, все темне та зле, щоб новий день почати з чистим сумлінням, добром у серці та щирими почуттями.

Дякую вам, дорогі земляки, за взаєморозуміння та підтримку в нелегкий для країни час випробувань. Щиро вірю, що одвічні християнські цінності об’єднають нас у прагненні жити в мирі та злагоді, творити добро і щасливе майбутнє на рідній українській землі.

Нехай Воскресіння Христове обдарує всіх вас здоров’ям і родинним щастям, а Великодній передзвін надихає на шляхетні вчинки та добрі справи, освятить здійснення ваших заповітних мрій та задумів.

Радісних вам Великодніх свят!

З повагою,

Голова Бахмутської райдержадміністрації                                              Дмитро Дресвянніков