Глибока шана і безмежна людська вдячність учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2019 13:11

26 квітня ми вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя врятував світ від смертельної радіаційної загрози.

Сьогодні голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков узяв участь у меморіальному заході, що проходив у місті Світлодарськ. На мітинг-реквієм біля пам’ятника учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС зібрались ліквідатори, їхні рідні та близькі, члени громадської організації «Союз-Чорнобиль міста Світлодарськ», керівництво району та Світлодарської міської ради, представники трудових колективів, учнівська молодь.

Дмитро Олександрович від імені всіх жителів району і себе особисто висловив глибоку шану і безмежну вдячність учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, підкресливши, що їх подвиг назавжди залишиться в пам’яті людській.

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, чиє життя обірвав смертоносний атом.