Бахмутська районна
державна адміністрація

Глибока шана і безмежна людська вдячність учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

26 квітня ми вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя врятував світ від смертельної радіаційної загрози.

Сьогодні голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков узяв участь у меморіальному заході, що проходив у місті Світлодарськ. На мітинг-реквієм біля пам’ятника учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС зібрались ліквідатори, їхні рідні та близькі, члени громадської організації «Союз-Чорнобиль міста Світлодарськ», керівництво району та Світлодарської міської ради, представники трудових колективів, учнівська молодь.

Дмитро Олександрович від імені всіх жителів району і себе особисто висловив глибоку шану і безмежну вдячність учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, підкресливши, що їх подвиг назавжди залишиться в пам’яті людській.

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, чиє життя обірвав смертоносний атом.