Міжнародним Комітетом Червоного Хреста проведено бізнес-тренінг для підприємців Бахмутського району

Дата: 03.04.2019 13:08

Сьогодні голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков  зустрівся з представником Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ) Мариною Грінченко. Під час зустрічі були обговорені шляхи подальшої співпраці з питань розвитку підприємництва в Бахмутському районі.

За сприяння Бахмутської райдержадміністрації в  рамках реалізації проектів, спрямованих на відновлення малих та середніх підприємств, що постраждали в результаті конфлікту, шляхом надання грантів для створення додаткових робочих місць представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста проведено бізнес-тренінг для підприємців району. В ході бізнес-тренінгу підприємці ознайомилися з Програмою МКЧХ з надання грантової підтримки та умовами участі, отримали нові знання, які знадобляться для написання бізнес-плану та участі у конкурсі.