В с. Переїзне відсвяткували День села

Дата: 01.07.2019 13:05

28 червня, на День Конституції України, в с. Переїзне Званівської сільської ОТГ пройшло велике свято – День села. На запрошення мешканців села в урочистостях узяла участь керівник апарату Бахмутської райдержадміністрації Надія Тутова, яка від себе особисто та від імені голови Бахмутської райдержадміністрації Дмитра Дресвяннікова привітала селян зі святами.

Святкові заходи проходили біля Переїзнянської школи. Тут зібрались не лише місцеві жителі – на свято завітали їхні знайомі, друзі, мешканці інших сіл. До їх уваги була представлена концертна програма, підготовлена жителями с. Переїзне та творчими колективами с. Званівка. За традицією  на День села переїзнянцям було вручено багато нагород і подарунків.

А ввечері на молодь чекала дискотека.

Миру, всілякого добра та процвітання вам, жителі села Переїзне!