«Дюнолі» – 10 років

Дата: 16.05.2019 13:04

15 травня у культурному житті Бахмутського району сталася значна подія: свій 10-річний ювілей відзначив зразковий шоу-балет «Дюнола» Комунального закладу «Бахмутський районний будинок культури».

10 років цей творчий колектив радує глядачів, дарує гарний настрій людям. А розпочиналось усе в березні 2009 року, коли за ініціативи Оксани та Олега Столбовських вперше зібрались ті, хто найбільше в житті мріяв танцювати. І свою назву – «Дюнола» – колектив отримав від перших букв імен учасників: Дмитро, Юля, дві Наталі, Оксана, Лев і Олексій.

Перший виступ колективу відбувся 9 травня 2009 року – в день Перемоги. І, мабуть, саме тому «Дюнола» крокує по життю переможцем. У їхній скарбничці близько 20 престижних нагород міжнародних конкурсів і близько 25 – всеукраїнських. Цьому колективу аплодували зали Дніпра, Запоріжжя, Харкова, Маріуполя, Києва, та, звичайно ж, їх добре знають і люблять у Бахмутському районі.

З вітальними словами й побажаннями творчих успіхів до колективу звернулись перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна, в.о. Часовоярського міського голови Сергій Чаус, директор Бахмутського районного будинку культури Катерина Медяник, батьки та друзі учасників колективу.

Зразковий шоу-балет «Дюнола» та солісти Бахмутського районного будинку культури подарували мешканцям м. Часів Яр, де проходив звітний концерт колективу, справжнє свято – яскраве, незабутнє шоу зі звуковими та світловими ефектами, з чудовими піснями і запальними танками «Дюноли».