Розвиток позашкільної освіти – один із пріоритетних напрямків у роботі Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 27.05.2019 13:02

Питання позашкільної освіти юних мешканців району, створення сприятливих умов для розвитку їхніх творчих здібностей перебувають під пильною увагою керівництва Бахмутської райдержадміністрації.

Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом з начальником відділу освіти Віктором Греком відвідали Світлодарський центр дитячої та юнацької творчості, передали канцелярські товари, інші матеріали, необхідні для роботи гуртків. Разом з директором Ніною Гусак оглянули музейну кімнату, приміщення, де за сприяння райдержадміністрації проведені ремонтні роботи.

Ніна Вікторівна  висловила вдячність райдержадміністрації, подякувала особисто Тетяні Іванівні, відділу освіти райдержадміністрації за допомогу в створенні належних умов для повноцінного функціонування Світлодарського ЦДЮТ.

– Надання якісних освітніх послуг, в тому числі розвиток позашкільної освіти залишаються пріоритетним напрямком у роботі керівництва Бахмутської райдержадміністрації,  – на завершення зустрічі підкреслила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна.