A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

У Бахмутському районі пройшли урочистості з нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України

Дата: 26.06.2019 12:40
Кількість переглядів: 533

Фото без опису

26 червня в Бахмутській райдержадміністрації пройшли урочисті збори з нагоди Дня державної служби та Дня Конституції України, на які були запрошені працівники державних установ, підприємств, представники місцевих рад, військовослужбовці Збройних Сил України.
Голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков привітав присутніх з визначними для нашого суспільства державними святами, наголосив, що на держслужбовців покладені особливо відповідальні завдання. Суспільство чекає від них компетентності, ініціативи, творчого ставлення до справи. Дмитро Олександрович висловив вдячність колегам, всім держслужбовцям району, працівникам органів місцевого самоврядування та військовослужбовцям, які з повною віддачею працюють на благо громадян, в ім’я зміцнення та процвітання Бахмутського району й України. 

Доля розпорядилась так, що саме ми стали свідками народження суверенної України. Тож давайте разом формувати відповідальне, свідоме, справедливе суспільство, будувати потужну та заможну країну! Пам’ятаймо, що держава – це ми з вами, і від нашої злагодженої та самовідданої праці залежить розбудова України, достойне життя наших громадян, –  підкреслив Дмитро Олександрович.

За високий професіоналізм, сумлінну працю, особистий внесок у розбудову держави, соціально-економічний, науково-технічний, соціально-освітній розвиток області та району, з нагоди відзначення Дня державної служби й Дня Конституції України держслужбовці  району, працівники ДСНС, місцевих рад, військовослужбовці були відзначені подяками Донецької облдержадміністрації, грамотами Бахмутської райдержадміністрації та районної ради.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора