Засідання комісії з питань захисту прав дитини

19 червня пройшло  засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку очолює голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков.

Членами комісії розглянуто широке коло питань: про доцільність взяття на облік та забезпечення функціонування прийомної сім’ї, надання 12 малолітнім дітям і неповнолітнім статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Також були розглянуті майнові питання стосовно нерухомості з урахуванням інтересів дітей.

Члени комісії розуміють, що від їх рішення залежить майбутнє дітей, тому засіданню передувала робота з ретельного вивчення документів, ситуацій, в якій опинились діти. За результатами розгляду питань порядку денного комісія прийняла рішення,  враховуючи інтереси малолітніх дітей і неповнолітніх, насамперед піклуючись про їхню безпеку і соціальний захист.