Бахмутська райдержадміністрація долучилась до всеукраїнського флешмобу з нагоди відзначення Дня вишиванки.

Дата: 16.05.2019 11:58

У культурі кожного народу є свята, що відображають його національні традиції, й День вишиванки – яскравий приклад і підтвердження тому.

У цьому році День вишиванки українці святкують 16 травня. Сьогодні держслужбовці Бахмутської райдержадміністрації прийшли на роботу у вишиванках. Працівники управлінь і відділів на чолі з головою райдержадміністрації Дмитром Дресвянніковим зібрались біля адмінбудівлі, щоб разом долучитись до  флешмобу, що проводиться в Україні з нагоди відзначення Дня вишиванки.

Дмитро Олександрович привітав колег зі святом, зазначивши, що воно покликане сприяти національній єдності, духовному та культурному відродженню нашого народу, єднає всіх українців,  незалежно від місця їх проживання, віросповідання та політичних поглядів.

До Дня вишиванки педагоги та юні вихованці Школи  мистецтв  м. Часів  підготували музичні вітання. Просто неба під оплески глядачів лунали пісні про нашу національну гордість – українську вишиванку.