Проблемні питання Миронівської ЗОШ не залишаться без уваги

Сьогодні на прийом до першого заступника голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної звернулась директор Миронівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Олена Толстикова. Обговорили питання роботи пришкільного відпочинкового табору, підготовки школи до нового навчального року.

Олена Володимирівна звернулась до керівника з проханням допомогти придбати для шкільної їдальні декілька тримачів для рушників, що поліпшить санітарно-гігієнічні умови у шкільній їдальні.

Але є більш серйозна проблема, що її турбує: ремонту потребує покрівля шкільної будівлі.

Уважно вислухавши директора школи, Тетяна Іванівна пообіцяла найближчим часом вирішити питання стосовно тримачів для рушників. А ремонт покрівлі – справа не одного дня. Тетяна Єрохіна запевнила, що порушене питання не залишиться поза уваги райдержадміністрації. Спільно з навчальним закладом буде проведена робота по залученню фахівців для обстеження технічного стану покрівлі та визначення обсягу ремонтних робіт.