A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 06.02.2019 11:43
Кількість переглядів: 608

Фото без опису

 6 лютого пройшли засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Члени комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянули 32 заяви про призначення житлової субсидії та заяву про включення до ЄДАРП і надання пільг. Більшість заяв за результатами розгляду були задоволені.

На підставі діючого законодавства двом заявникам відмовлено у призначенні субсидії, оскільки працездатні члени родин не працюють і не мають доходів.

На розгляд комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям цього разу надійшло 10 заяв. За результатами розгляду документів 9 родинам буде призначена державна допомога. За однією заявою прийнято рішення про відмову, оскільки працездатні члени родини не працюють.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам було розглянуто 135 заяв, стосовно яких складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району. За всіма заявами прийняті рішення про призначення внутрішньо переміщеним особам різних видів соціальних виплат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора