Про роботу комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям району

24 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков узяв участь у засіданні комісії з питань надання матеріальної допомоги мешканцям  району.

Члени комісії розглянули 34 заяви громадян, з них 30 заяв щодо надання допомоги на лікування та 4 заяви про надання матеріальної допомоги ветеранам-ювілярам.

За результатами розгляду документів були задоволені всі заяви. Комісією прийняті рішення про надання  громадянам допомоги на лікування на загальну суму 93,000 тис. За заявами ветеранів з нагоди їх ювілею буде виділено по 500 грн. кожному. Загальна сума матеріальної допомоги, яка згідно з рішенням комісії буде надана жителям Бахмутського району, становить 95,000 тис. грн.

Діяльність комісії спрямована на підтримку вразливих верств населення, тих мешканців району, кому в складних обставинах потрібна допомога задля вирішення життєво важливих питань.