A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ПРЕС – АНОНС

Дата: 08.04.2019 11:36
Кількість переглядів: 632

Фото без опису

         17 квітня 2019 року об 11-00 годині на площі Свободи, перед Міським центром культури і дозвілля (площа Свободи,1), відбудеться ярмарок вакансій «Робота обирає тебе», який за традицією щороку, навесні  проводить Бахмутський міський центр зайнятості. У Ярмарку візьмуть участь роботодавці міста Бахмут та Бахмутського району, які мають вільні робочі місця, потребують їх якнайшвидшого укомплектування. До участі в Ярмарку запрошені представники органів міської та районної влади, засоби масової інформації.

         Ярмарок вакансій відвідують різні категорії населення, різних вікових груп, як ті, що мають роботу, але бажають її змінити, так і ті, що не мають роботи взагалі. Ярмарок вакансій надає можливість популяризації соціальних норм чинного законодавства про зайнятість серед найбільш широкого кола незайнятих  громадян, інформує  населення про послуги та можливості Державної служби зайнятості, про вільні робочі місця та професії, що користуються попитом на регіональному ринку праці, а також сприяє усвідомленому вибору молоді щодо майбутньої професії з урахуванням потреб сучасного ринку праці. Роботодавці-учасники заходу отримують більш широкі можливості для вирішення своїх кадрових проблем.

На Ярмарку вакансій всі бажаючі матимуть можливість отримати консультації, пройти тестування, отримати практичну та методичну допомогу фахівців служби зайнятості на тематичних локаціях:

- «Профорієнтація» - експрес-тестування з подальшим консультуванням, у тому числі за допомогою он-лайн додатку «Центр Профорієнтації»; практична та методична допомога в складанні резюме.

- «Професійний старт» - презентація роботодавців, робота мобільних груп рекрутерів, показ відеовакансій, відеопрезентацій роботодавців, презентація учбових закладів, показ відеопрезентацій учбових закладів.

- «Сектор підприємництва» - спілкування із запрошеними експертами бізнесу, які наглядно продемонструють свою продукцію та поділяться власним досвідом; консультаційна допомога, в тому числі із використанням он-лайн додатку «Центр Розвитку Підприємництва».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора