І живуть у пам’яті народу його вірні доньки і сини

Дата: 08.05.2019 11:33

8 травня, в День пам’яті та примирення,  в селищі Опитне пройшов урочистий мітинг «І живуть у пам’яті народу його вірні доньки і сини». Біля братської могили радянських воїнів Південно-Західного фронту зібрались ветерани, представники органів місцевої влади, учнівська молодь, мешканці селища, щоб схилити голови перед світлою пам’яттю тих, хто не прийшов з війни, хто не дожив до довгоочікуваної Перемоги. З проникливими словами та побажаннями миру, добра і злагоди до мешканців селища звернулись перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна, Опитненський сільський голова Зосим Йорохов. Учасники мітингу згадали імена  загиблих і померлих земляків – учасників бойових дій часів Другої світової війни, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили.

Вірші та пісні на воєнну тематику у виконанні читців і солістів Бахмутського районного будинку культури навіяли ветеранам спогади про воєнні роки. Збережемо назавжди в наших серцях пам’ять про героїв війни!