Розпочата робота з підготовки районного свята до Міжнародного жіночого дня

Дата: 06.02.2019 11:31

5 лютого голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів засідання організаційного комітету, на якому були розглянуті питання підготовки та проведення районного свята до Міжнародного жіночого дня.

Визначили, що святковий захід відбудеться 6 березня об 11.00 в приміщенні Комунального закладу «Бахмутський районний будинок культури». В ході обговорення плану проведення свята надійшли пропозиції створити в холі будинку культури кілька зон, де будуть розміщені виставка виробів декоративно-ужиткового мистецтва, ярмарок з продажу сувенірної продукції, а також фотозона. До початку основної святкової програми запрошені матимуть нагоду оглянути виставку, придбати сувеніри та зробити фото на пам’ять.

Також були обговорені й інші організаційні питання, пов’язані з підготовкою районного свята для жінок Бахмутського району.