«7 поверх» збирає друзів»

Дата: 30.05.2019 11:27

28 – 29 травня в м. Слов’янськ у Центрі культури та довкілля проходив 15-й відкритий театральний фестиваль «7 поверх» збирає друзів».

Два дні на сцені Центру культури змагались аматорські дитячі та дорослі театральні колективи з Миколаївки, Маріуполя, Торецька, Лиману, Краматорська, Великоновосілківського, Лиманського та Слов’янського районів. На суд журі та глядачів було представлено 20 різножанрових вистав, розрахованих на дитячу та дорослу глядацьку аудиторію. Участь у фестивалі взяв і народний театр естрадних мініатюр «На задвірках» Бахмутського районного будинку культури. Глядачі мали нагоду подивитися дві його вистави – «Язиката Хвеська» та «Истерика в ЗАГСе». Компетентне журі, до складу якого входили режисери театрів і заслужені артисти України, високо оцінило виступ театру «На задвірках» та присудило нашим аматорам почесне друге місце.

Вітаємо колектив народного театру естрадних мініатюр «На задвірках»  з перемогою та бажаємо нових творчих перемог!