У Бахмутському районі відбулась презентація Міжнародної гуманітарної організації REACH «Оцінка вразливості установ надання базових послуг»

Дата: 27.06.2019 11:24

27 червня заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Юрій Коноп провів робочу зустріч з представниками міжнародної гуманітарної організації REACH за участі керівництва управління праці та соціального захисту населення, відділу освіти райдержадміністрації, КНП  «Центр первинної медико-санітарної допомоги Бахмутської районної ради».

Керівник групи збирачів даних Юлія Ломакіна та її колега Андрій Карпенко представили презентацію «Оцінка вразливості установ надання базових послуг». Презентація базується на даних з питань демографічної ситуації в районі, зайнятості населення, електропостачання та водопостачання, можливостей постачальників соціальних послуг, доступу до соціальних, освітніх, медичних, фінансових послуг соціально незахищених верств населення, які були зібрані протягом липня-серпня 2018 року групою збирачів REACH.

Отримані результати будуть використані для інформування надавачів гуманітарної допомоги. Оцінка вразливості установ надання базових послуг дозволить гуманітарним організаціям спрямовано надавати допомогу у вирішенні проблеми скорочення обсягу надання послуг і гострої соціальної незахищеності домогосподарств у Бахмутському районі.