На сторожі прав й інтересів дітей

Дата: 15.03.2019 11:23

14 березня під керівництвом голови Бахмутської райдержадміністрації Дмитра Дресвяннікова пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини. Коло розглянутих питань досить широке: про доцільність позбавлення батьківських прав, звільнення від обов’язків піклувальника над неповнолітнім, про стан роботи з сім’єю, де існує ризик відібрання дітей, взяття сім’ї під соціальний супровід тощо.

Також члени комісії розглянули питання про доцільність надання 9 малолітнім і неповнолітнім дітям статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

У кожному окремому випадку рішення приймались виключно з урахуванням інтересів малолітніх і неповнолітніх дітей задля забезпечення безпеки їх життя та здоров’я.

На засіданні також були затверджені індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, і дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.