Бахмутська районна
державна адміністрація

Інформаційна зустріч з представниками Норвезької ради у справах біженців з питань відновлення мереж водопостачання

14 березня за участі голови Бахмутської райдержадміністрації  Дмитра Дресвяннікова пройшла інформаційна зустріч з представниками Норвезької ради у справах біженців, на яку були запрошені місцеві голови, керівники комунальних підприємств, ОСББ Бахмутського району.

Представники міжнародної організації ознайомили присутніх з умовами надання допомоги задля відновлення мереж водопостачання в населених пунктах району, зазначивши, що пріоритет надається тим, які розташовані на лінії зіткнення. Допомога буде надана після укладання Меморандуму про співпрацю Норвезької ради у справах біженців і відповідної місцевої ради.

Для виконання відновлювальних робіт рекомендується залучати місцевих жителів з метою їх підтримки та покращення матеріального становища.

Таким чином, співпраця місцевих рад з Норвезькою радою у справах біженців за даним напрямком сприятиме відновленню інфраструктури населених пунктів району та  покращенню умов проживання їх мешканців.