A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 03.07.2019 11:12
Кількість переглядів: 557

Фото без опису

3 липня в Бахмутській райдержадміністрації пройшли чергові засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, діяльність яких спрямована на підтримку вразливих верств населення, громадян, які опинились у складних життєвих обставинах.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям сьогодні розглянули 10 заяв. За результатами розгляду документів всім родинам буде призначена державна соціальна допомога.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 64 заяви, у тому числі 63 заяви стосовно призначення житлової субсидії та одну заяву про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. Більшість заяв задоволена. На підставі чинного законодавства 5 заявникам відмовлено у призначенні житлової субсидії.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 101 заяву. За результатами розгляду документів прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат 97 заявникам. 

Чотирьом ВПО відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації.

Щоразу членами комісій проводиться кропітка робота з вивчення наданих на розгляд документів з метою прийняття об’єктивних рішень, раціонального використання державних коштів і недопущення порушень чинного законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора