Тематична зустріч з питань державної реєстрації нормативно-правових актів

Дата: 11.06.2019 11:08

11 червня у Бахмутській райдержадміністрації  Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області для працівників структурних підрозділів райдержадміністрації проведена тематична зустріч з питань державної реєстрації нормативно-правових актів на тему «Документи, які подаються суб’єктом нормотворення разом з нормативно-правовим актом на державну реєстрацію до органу юстиції».

Під час зустрічі були розглянуті питання державної реєстрації нормативно-правових актів, обговорені етапи підготовки актів для подачі на державну реєстрацію та проблемні питання, які виникають в процесі роботи над ними.

Присутні мали можливість задати актуальні питання та отримати кваліфіковані відповіді на них.