Новорічний марафон добра

Дата: 21.01.2019 11:01

Бахмутська райдержадміністрація співпрацює з багатьма творчими колективами України та підтримує проведення культурно-мистецьких заходів, які спрямовані на розвиток і популяризацію української культури.

19 січня в КЗ «Бахмутський районний будинок культури» за сприяння Бахмутської райдержадміністрації Державна агенція промоції культури України разом з Асоціацією міжнародних і всеукраїнських громадських організацій  «СHILD.UA» та ГО «Український центр розвитку культур «Єднання» провели для дітей району Новорічний марафон добра «Новорічний калейдоскоп». Діти із захопленням подивились новорічну казку та отримали солодкі подарунки. Дякуємо творчим колективам і громадським організаціям, які творять добро і турбуються про юних мешканців Бахмутського району.