Вітання з Днем медичного працівника від голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 14.06.2019 10:56

Шановні працівники і ветерани медичної галузі Бахмутського району!

Сердечно вітаю вас із професійним святом – Днем медичного працівника!

Прийміть щирі слова вдячності за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я співвітчизників. Ваші талановиті руки та високий професіоналізм дарують людям надію на зцілення та віру у власні сили. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.

Сьогодні одним із пріоритетних завдань державної політики є підтримка галузі охорони здоров’я та підвищення соціального статусу медичного працівника. Переконаний, що спільними зусиллями ми зможемо піднести цю життєво важливу сферу на якісно новий рівень і виправдаємо ваші надії та сподівання.

Дорогі медичні працівники! З нагоди вашого професійного свята зичу вам міцного здоров’я та бадьорого настрою, родинного тепла і любові, достатку і затишку в оселях.

Від усієї душі бажаю вам щастя на життєвому шляху, прихильності долі, а в професійній діяльності – нових звершень і успіхів, довгих років мирної праці на мирній українській землі.

З повагою,

Голова Бахмутської райдержадміністрації                  Фото без опису                  Дмитро Дресвянніков