До уваги багатодітних сімей!

Дата: 14.03.2019 10:53

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про запуск механізму додаткових виплат для багатодітних сімей. З метою поліпшення матеріального становища, створення належних умов для утримання та виховання дітей з 1 квітня вводиться доплата багатодітним сім'ям в розмірі 1700 грн. на кожну дитину, починаючи з третьої. Виплати проводитимуться на дітей віком до 6 років.

Кожна багатодітна сім'я отримає на третю, четверту, п'яту і кожну наступну дитину до 6-річного віку щомісячну допомогу від держави в розмірі прожиткового мінімуму. За підрахунками Мінсоцполітики, право на виплату отримають 158,8 тис. дітей. Таким чином, вартість програми становить понад 200 млн. грн. щомісяця. Державна допомога призначатиметься органами соціального захисту населення за місцем проживання багатодітної сім'ї за рахунок державного бюджету у вигляді субвенції місцевим бюджетам.