A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ БАХМУТСЬКОГО РАЙОНУ!

Дата: 02.04.2019 10:51
Кількість переглядів: 708

Фото без опису

З метою покращення матеріального стану багатодітних сімей та створення належних умов для виховання дітей у багатодітних сім'ях Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім'ям" від 13 березня 2019 № 250.

            Зокрема із 01.04.2019 запроваджено додатковий вид соціальних виплат - допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях.

            Допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Така допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця звернення до органу соціального захисту населення та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

           Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто.

           Для призначення допомоги органу соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця) або іншого документа, що посвідчує особу та підтверджує її спеціальний статус, подається заява одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, та копії таких документів:

          - посвідчення батьків багатодітної сім'ї (з пред'явленням оригіналу) та посвідчення дитини з багатодітної сім'ї (з пред'явленням оригіналу);

          -  свідоцтв про народження всіх дітей (з пред'явленням оригіналу)

           У разі коли в сім'ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім'я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину.

         Розмір допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях становить                       1700 гривень щомісячно.

          Водночас зазначаємо, що рішенням Уряду збережено право на отримання із 01.04.2019 допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, особам, які звернуться за її призначенням протягом квітня - червня 2019 року.

        У разі утворення об'єднаної територіальної громади заяви з необхідними для призначення допомоги приймаються уповноваженими особами, що визначені виконавчими органами ради об'єднаної територіальної громади, та передаються відповідними органами соціального захисту населення.

      З питань призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях звертатись до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за телефоном: (0627)44-71-55.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора