Підвищення освітнього рівня та правової культури слухачів «Університету третього віку» м. Часів Яр

Дата: 27.03.2019 10:45

Робота  «Університету третього віку» м. Часів Яр спрямована на підтримку життєдіяльності, соціальної активності громадян похилого віку, покращення їх емоційно-психологічного та фізичного стану, розширення кругозору, підвищення освітнього рівня та правової культури літніх людей.

26 березня була проведена зустріч слухачів Університету з працівниками управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації.

Заступник начальника відділу прийому громадян УПСЗН райдержадміністрації  Ганна Ващенко ознайомила літніх студентів зі змінами в законодавстві України стосовно монетизації  субсидії. Учасники зустрічі мали нагоду проконсультуватися з питань призначення та виплати всіх видів державної соціальної допомоги, порядку призначення житлової субсидії та отримали кваліфіковані відповіді на всі поставлені запитання.