A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 05.06.2019 10:43
Кількість переглядів: 520

Фото без опису

5 червня в Бахмутській райдержадміністрації пройшли чергові засідання  районних комісій з питань надання державної соціальної допомоги, які очолює перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 3 заяви та прийняли рішення  про призначення державної допомоги 2 малозабезпеченим сім’ям. Разом із тим одному заявнику відмовлено у призначенні державної соціальної допомоги, оскільки працездатні члени його сімї тривалий час не працюють і не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості, не використовують можливості, передбачені законодавством, для покращення свого матеріального стану.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 69 заяв, що стосуються призначенню житлової субсидії. За результатами розгляду документів 5 заявникам на підставі діючого законодавства відмовлено у призначенні житлової субсидії. Інші заяви задоволені.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 195 заяв. Стосовно 186 заяв складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району та прийняті рішення про призначення заявникам різних видів соціальних виплат. 9 ВПО відмовлено, оскільки в ході перевірки відомостей, викладених у їх заявах, не було підтверджено їх фактичне проживання на території району.

Діяльність вищезазначених комісій спрямована на підтримку найбільш вразливих верств населення: інвалідів, пенсіонерів, малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб. Разом із тим члени комісій ретельно вивчають усі надані документи з метою прийняття об’єктивних рішень і недопущення порушень чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора