Бахмутська районна
державна адміністрація

Про роботу комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

27 березня в Бахмутській райдержадміністрації  пройшли засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям сьогодні розглянуті 11 заяв. За результатами розгляду документів 6 малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна допомога. За 5 заявами прийнято рішення про відмову у призначенні державної допомоги, оскільки працездатні члени цих родин не працюють і не прагнуть використати можливості, передбачені законодавством України, для покращення свого матеріального становища.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 28 заяв.

3 заявникам на підставі діючого законодавства відмовлено у призначенні житлової субсидії. За 25 заявами прийнято рішення про призначення житлової субсидії.