Святкуємо День Європи разом!

Дата: 19.05.2019 10:37

Святкуємо День Європи разом!
18 травня делегація Бахмутського району на чолі з головою Бахмутської райдержадміністрації Дмитром Дресвянніковим приєдналась до святкування Дня Європи, що проходило в м. Бахмут. На території нижнього парку міста та райони області розгорнули презентаційні намети, де представлені символіка, культура, традиції країн європейської спільноти.
Цього року наш район презентував сонячну Болгарію. Із зацікавленістю гості свята роздивлялись самобутні роботимайстринь Бахмутського району, сувенірну продукцію на згадку про Болгарію.
Під час кулінарного батлу учасники та гості свята мали нагоду скуштувати національні страви народів Європи. Болгарські страви гювеч і катма сподобались усім, хто їх скуштував.
До вподоби глядачам прийшлись й музичні виступи творчих колективів Бахмутського району.
В цей день, як ніколи, ми, українці, єднаємось у нашій вірі в майбутнє України. День Європи – свято, що єднає країни та людей.