Бахмутська районна
державна адміністрація

Готуємось до свята жінок і весни

Березень багатий на свята. Лічені дні залишились до Міжнародного жіночого дня.

1 березня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання організаційного комітету, на якому розглядались питання підготовки та проведення районного свята для жінок Бахмутського району.

Святковий захід відбудеться 6 березня в приміщенні Комунального закладу «Бахмутський районний Будинок культури». На засіданні обговорювались питання транспортного забезпечення для перевезення запрошених на свято, проведення виставки виробів декоративно-ужиткового мистецтва та ярмарку-продажу сувенірної продукції, а також оформлення фотозони у фойє Будинку культури. А музичне вітання для жінок від творчого колективу закладу вже готове. Сподіваємось, що вони із задоволенням переглянуть мюзикл «Казковий переполох, або Чого хочуть жінки».