На засіданні спостережної комісії при Бахмутській райдержадміністрації

Дата: 22.03.2019 10:22

21 березня під керівництвом голови Бахмутської райдержадміністрації  Дмитра Дресвяннікова пройшло засідання спостережної комісії при райдержадміністрації. На порядку денному постали питання: про організацію роботи з профілактики правопорушень, злочинів серед дитячого населення протягом січня-лютого 2019 року, про обмеження на продаж алкогольних напоїв сільськими, селищним та міськими радами Бахмутського району, проведення соціально-виховної роботи із засудженими, до яких застосовано апробацію, та здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення за січень-лютий  поточного року.

За результатами  розгляду та обговорення питань членами спостережної комісії прийняті рішення щодо контролю за поведінкою  осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, та здійснення заходів з їх соціальної адаптації.