A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 22.05.2019 10:17
Кількість переглядів: 643

Фото без опису

22 травня пройшли чергові засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, які очолює перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 5 заяв громадян. За результатами розгляду документів 4 родинам буде призначена державна допомога. Разом із тим одному заявнику відмовлено у призначенні державної соціальної допомоги, оскільки працездатні члени його сімї тривалий час не працюють і не перебувають на обліку в Бахмутському міському центрі зайнятості, не використовують можливості, передбачені законодавством, для покращення свого матеріального стану.

         На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянули 8 заяв,  з них – 6 заяв щодо призначення житлової субсидії та 2 заяви про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. На підставі діючого законодавства членами комісії за всіма заявами прийняті позитивні рішення.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 176 заяв. Стосовно всіх заяв складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району та прийняті рішення про призначення заявникам різних видів соціальних виплат.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора