A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Анонс спортивного заходу районні змагання на «Кубок Бахмутського району з легкої атлетики» серед дівчат та юнаків Бахмутського району

Дата: 06.05.2019 10:14
Кількість переглядів: 601

Фото без опису

10 травня  2019 року в місті Часів Яр на базі комунального закладу спортивно- оздоровчого профілю «Стадіон «Авангард» проводяться районі змагання на «Кубок Бахмутського району з легкої атлетики» серед дівчат  та юнаків Бахмутського району. Приїзд команд до 10:30

Відкриття змагань 11:00. 

Початок змагань 11:10.

Учасниками змагань є  учні відділення легкої  атлетики КДЮСШ Бахмутського району, учні загальноосвітніх шкіл Бахмутського району, що розподіляються на три вікові групи:

молодша вікова група – учні не старше 6 класу;

середня вікова група – учні не старше 8 класу;

старша вікова група – учні 9-11 класів.

Програма змагань: Молодша вікова група: біг 30 м., стрибки у довжину,

естафетний біг 8 х 50 м. (змішаний склад).

Середня вікова група:  60 м., 600 м., стрибки у довжину, естафетний біг 5 х 80 м. (хлопці, дівчата);

Старша вікова група : 100 м., 200 м., 800 м., стрибки у довжину,  естафетний біг 4 х100 м. (хлопці, дівчата).

Чисельний склад команди не обмежений. Кожен учасник може змагатися тільки в одній віковій групі. Змагання проводяться як особисто-командні. До заліку йдуть 10 кращих результатів у кожному виді програми.    Команда переможець визначається за сумою очків, що набрали учасники команди у всіх видах програми, окремо в кожній віковій групі.

Безпосередня підготовча робота здійснюється відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Бахмутської райдержадміністрації, керівництво під час змагань здійснює суддівська колегія.

Загальне керівництво щодо проведення районних змагань на «Кубок Бахмутського району з легкої атлетики» серед дівчат та юнаків Бахмутського району  здійснює Оргкомітет. Голова Оргкомітету: Тишакова Ірина Миколаївна, тел. 0508392744.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора