Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

У Комунальній установі «Бахмутський районний територіальний центр» відбулись кадрові зміни

Переглядів: 197

 

1 березня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна представила колективу установи директора Степанову Ганну Василівну, яка із сьогоднішнього дня приступила до виконання своїх обов’язків.

Тетяна Іванівна підкреслила, що Бахмутський райтерцентр добре зарекомендував себе і в районі, і на обласному рівні. Протягом минулого року працівниками установи за сприяння райдержадміністрації проведено великий обсяг роботи з надання соціальних послуг підопічним, гідно була організована робота «Університету третього віку» м. Часів Яр. Крім того, розширилась мережа філій комунальної установи: за ініціативи райдержадміністрації 24 січня цього року відбулось відкриття відділення денного перебування у м. Світлодарськ.

Тетяна Іванівна, звертаючись до присутніх, висловила сподівання, що і в подальшому під керівництвом Ганни Василівни колектив установи буде злагоджено працювати, а на підтримку з боку райдержадміністрації вони завжди можуть розраховувати.« повернутися до списку новин