Збережемо Вежу Шухова!

Дата: 10.05.2019 10:04

Громада м. Часів Яр занепокоєна станом збереження об’єктів культурної спадщини рідного міста. Зокрема, громадськість стурбована подальшою долею Вежі Шухова на території ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат», яку було споруджено за проектом інженера Володимира Шухова в1928 році.

10 травня перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела робочу зустріч з в.о. Часовоярської міської ради Сергієм Чаусом і депутатом міськради Русланом Макаровичем. Тетяна Іванівна підкреслила важливість збереження об’єктів, які становлять надбання культури та історії нашого народу.

На теперішній час Вежа Шухова не має статусу пам’ятки архітектури. За підсумками обговорення даного питання учасники зустрічі визначили низку заходів, спрямованих на збереження цього архітектурного об’єкту.