Вітання з Днем Соборності України від голови Бахмутської райдержадміністрації

Дата: 22.01.2019 10:08

Шановні жителі Бахмутського району!

Вітаю вас із Днем Соборності України!

22 січня ми відзначаємо величне національне свято – День Соборності України, яке засвідчує єдність нашого народу, цілісність української держави, сповідування єдиної національної ідеї. 22 січня 1919 року був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який  фактично об’єднав український народ і  землі, розділені історією та кордонами інших держав. Нині тема єдності  набула колосальної ваги. Українці згуртувались, щоб відстояти свою незалежність і територіальну цілісність держави.

Дорогі земляки! В єдності – наша сила! Бажаю всім вам миру, добра і злагоди, здоров'я та добробуту, натхнення на добрі справи і самовіддану працю на благо Бахмутського краю та України.

З повагою,

Голова

Бахмутської райдержадміністрації                              Дмитро Дресвянніков