A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 15.05.2019 10:06
Кількість переглядів: 652

Фото без опису

15 травня перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Прийняттю рішень за заявами громадян передувала кропітка робота. У кожному окремому випадку члени комісій ретельно вивчали надані документи, аналізували ситуацію, що склалася в родині.

На засіданні комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям сьогодні розглянули дві заяви. За результатами розгляду документів двом малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна соціальна допомога.

Члени комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянули і прийняли позитивні рішення за трьома заявами про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. Особливо пильну увагу приділили заявам стосовно житлової субсидії. Враховуючи, що непрацюючі мешканці віддалених населених пунктів у зв’язку з відсутністю транспортного сполучення мають обмежений доступ до соціальних  об’єктів, державних  установ у м. Бахмут, в тому числі Бахмутського міського центру зайнятості, комісією з дотриманням вимог законодавства прийняті рішення про призначення житлової субсидії всім трьом заявникам.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 127 заяв, що надійшли останнім часом від ВПО. За 124 заявами прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат. Трьом ВПО відмовлено, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації.

Діяльність вищезазначених районних комісій спрямована на підтримку вразливих верств населення, громадян, які опинились у складних життєвих обставинах. Разом із тим члени комісій, приймаючи рішення про надання державної соціальної допомоги, чітко дотримуються нормативно-правових актів з метою доцільного використання державних коштів і недопущення порушень законодавства України.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора