У Часів Ярі проведена вулична акція «НІ трудовому рабству та торгівлі людьми»

Дата: 25.01.2019 10:02

24 січня фахівці із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у м. Часів Яр провели вуличну акцію під гаслом: «НІ трудовому рабству та торгівлі людьми».
В ході акції фахівці із соціальної роботи ознайомили громадян з інформацією про приховані та наявні загрози трудової експлуатації, засоби їх уникнення. З метою підвищення обізнаності населення щодо ризиків при виїзді на роботу за кордон та за умов нелегального працевлаштування обговорювались також питання щодо соціального захисту наших громадян за кордоном. Громадяни ознайомилися з поняттями «торгівля людьми», «сучасне рабство», їм пропонувалось звертатися до Бахмутського міського центру зайнятості для вирішення питання працевлаштування. Всім учасникам акції були вручені інформаційні буклети «Трудова міграція в Україні».