A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 03.04.2019 09:59
Кількість переглядів: 586

Фото без опису

3 квітня в Бахмутській райдержадміністрації  пройшли засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Членами комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям сьогодні розглянуті 3 заяви. За результатами розгляду документів всім заявникам буде призначена державна допомога.

 На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 22 заяви, у тому числі 21 заява стосовно призначення житлової субсидії та заяву про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. Всі заяви задоволені.

Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 238 заяв. Стосовно 228 заяв складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району і прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат. 

10 внутрішньо переміщеним особам відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора