Прощання з новорічною ялинкою

Дата: 25.01.2019 09:54

«Тепло культури нас єднає» – таку назву мала традиційна щоквартальна зустріч дітей, які відвідують гуртки та є активними учасниками всіх районних заходів, з дорослими працівниками Бахмутського районного будинку культури. 24 січня вони зібралися в районному будинку культури, щоб попрощатися з новорічною ялинкою. Малечу радо зустрічала майстриня Наталя Решетняк, яка провела майстер-клас з виготовлення різдвяного янголяти з паперу. Художній керівник будинку культури Тетяна Волошина запропонувала самим маленьким артистам узяти участь у конкурсі малюнків «Січень крокує, свята дарує». Керівник клубу театралізованих видовищ «Золотий ключик» Світлана Житенко підготувала для малечі цікаву конкурсно-ігрову програму. Ну, і звичайно ж, була дискотека, яку провів для дітей завідувач музичного відділу Михайло Кольцов. Юні артисти із задоволенням грали в ігри, брали участь у конкурсах, танцювали та фотографувалися у фотозоні, а наприкінці зустрічі отримали солодощі. Працівники Бахмутського районного будинку культури можуть бути впевненими – у них підростає гарна зміна.