A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 08.05.2019 09:31
Кількість переглядів: 524

Фото без опису

8 травня в Бахмутській райдержадміністрації пройшли чергові засідання  районних комісій з питань надання державної соціальної допомоги, які очолює перший заступник голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 6 заяв і прийняли рішення  про призначення державної допомоги 6 малозабезпеченим сім’ям.

На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання цього разу розглянуто 11 заяв, з них 9 стосуються призначення житлової субсидії та 2 заяви про включення до ЄДАРП і надання пільг за місцем проживання. За результатами розгляду документів одному заявнику на підставі діючого законодавства відмовлено у призначенні житлової субсидії. Інші заяви задоволені.

Членами комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянуто 22 заяви. Стосовно 21 заяви складені акти щодо матеріально-побутових умов сімей за фактичним місцем проживання на території Бахмутського району та прийняті рішення про призначення заявникам різних видів соціальних виплат. Одному ВПО відмовлено, оскільки в ході перевірки відомостей, викладених у заяві, не було підтверджено його фактичне проживання на території району.

Діяльність вищезазначених комісій спрямована на підтримку найбільш вразливих верств населення: інвалідів, пенсіонерів, малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб. Разом із тим члени комісій ретельно вивчають усі надані документи з метою прийняття об’єктивних рішень і недопущення порушень чинного законодавства.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора