Бахмутська районна
державна адміністрація

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Звернення до жителів району голови Бахмутської райдержадміністрації

Дмитра Дресвяннікова

Дорогі земляки!

Сьогодні ми відзначаємо пам’ятну скорботну дату – День Героїв Небесної Сотні, вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя, відстоюючи  права людини, гідне майбутнє України.

Ніколи не буде забута кривава розправа над героями Майдану, тими, хто до останнього подиху захищав честь і гідність українського народу. Подвиг Героїв Небесної Сотні назавжди залишиться в пам’яті нинішніх і прийдешніх поколінь взірцем героїчної самопожертви, незламності та щирої любові до Батьківщини. І сьогодні, коли наша країна переживає суворі випробування, цей приклад нагадує всім нам про потребу в єднанні та згуртованості.

У пам’ять про Героїв Небесної Сотні я закликаю вас плекати в своїх душах добро та берегти мир на нашій землі. Всім серцем любіть Україну, будьте вірні їй і в горі, і в радості.

Слава Україні! Слава нашим героям!

З повагою,

Голова Бахмутської райдержадміністрації                                      Дмитро Дресвянніков