Бахмутська районна
державна адміністрація

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Дорогі земляки!

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В цей день ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув на чужині. Вони вічно будуть жити в серцях нинішніх і майбутніх поколінь. Висловлюємо слова глибокої вдячності тим, хто чесно та мужньо виконав свій військовий обов’язок і живим повернувся додому.

Шановні учасники бойових дій! Зберігаючи солдатське братство, ви і сьогодні займаєте активну життєву позицію. Ваша відданість інтересам Батьківщини, військова доблесть є взірцем для нинішнього покоління українських військовослужбовців.

Від щирого серця зичу вам і вашим рідним міцного здоров’я, довгих мирних років життя, родинного щастя та достатку.

З повагою,

Голова Бахмутської райдержадміністрації                              Д. Дресвянніков