A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Про роботу районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 19.06.2019 09:01
Кількість переглядів: 512

19 червня в Бахмутській райдержадміністрації  пройшли засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги, діяльність яких спрямована на підтримку вразливих верств населення, громадян, які опинились у складних життєвих обставинах.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 5 заяв. За результатами розгляду документів всім родинам буде призначена державна допомога.

 На засіданні комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання розглянуто 75 заяв щодо призначення житлової субсидії. На підставі діючого законодавства членами комісії прийнято рішення про відмову 9 заявникам у призначенні житлової субсидії, інші заяви були задоволені.

Важливим напрямком діяльності управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації є робота з внутрішньо переміщеними особами. Члени комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам сьогодні розглянули 98 заяв, що надійшли від ВПО. За 91 заявами прийняті рішення про призначення різних видів соціальних виплат.  

Семи  ВПО відмовлено у призначенні соціальних виплат, оскільки в ході перевірки заявлених у документах відомостей вони були відсутні за зазначеним місцем проживання та протягом трьох днів не звернулися до УПСЗН райдержадміністрації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора