На засіданні комісії розглянули питання пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті

Дата: 18.03.2019 08:51

15 березня під керівництвом голови Бахмутської райдержадміністрації Дмитра Дресвяннікова пройшло засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

В ході роботи члени комісії розглянули питання щодо укладення договору для відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян – мешканців району на 2019 рік.

З метою забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації доручено укласти договір про виплату компенсації за пільговий проїзд у межах наданих бюджетних асигнувань у 2019 році з ТОВ «Автотранспортне підприємство 11406», ТОВ ТП «Моноліт-Логістік ЛТД», регіональною філією «Донецька залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та здійснювати відшкодування за пільгові перевезення окремих категорій громадян – мешканців району.