Бахмутська районна
державна адміністрація

Про роботу мобільного соціального офісу

07 травня спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації провели виїзний прийом мобільним соціальним офісом у Іванівській та Опитненській сільських радах, а також у Соледарській міській ОТГ.

Державними соціальними інспекторами управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації було проведено 40 обстежень матеріально-побутових умов сімей внутрішньо переміщених осіб за їх фактичним місцем проживання та складені відповідні акти.

Також спеціалістами УПСЗН райдержадміністрації серед населення проведена інформаційно-роз'яснювальна робота щодо призначення всіх видів державної соціальної допомоги та поновлення соціальних виплат.