В.о. директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій облдержадміністрації О.В. Дзигім провів виїзний прийом громадян

Дата: 24.01.2019 08:33

23 січня в малій залі засідань Бахмутської райдержадміністрації  в.о. директора департаменту агропромислового комплексу та розвитку сільських територій Донецької облдержадміністрації Дзигім О.В. провів виїзний прийом громадян.

Під час прийому до Олександра Валентиновича звернулись підприємці та фермери району з питання отримання фінансової підтримки задля розвитку господарської діяльності: тваринництва, бджільництва, рослинництва тощо. Олександр Валентинович надав відповіді на всі питання, що цікавили відвідувачів, і розповів про державні та регіональні програми, проекти, завдяки участі в яких можна отримати кошти на розвиток власної справи.