На засіданні комісії розглянули питання пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті

Дата: 24.01.2019 08:30

23 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів засідання комісії з питань розрахунків обсягів компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

В ході роботи члени комісії розглянули питання про результати проведення обстеження пасажиропотоку на приміських маршрутах автомобільного транспорту та щодо укладення договору для відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян – мешканців району на 2019 рік.

За результатами проведеного обстеження пасажиропотоку на маршрутах ТОВ «Автотранспортне підприємство 11406» та ТОВ ТП «Моноліт-Логістік ЛТД» управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснений аналіз і підготовлений акт обстеження пасажиропотоку для затвердження комісією коефіцієнту співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів до платних. Комісією прийнято рішення про визначення коефіцієнту співвідношення кількості перевезених пільгових (безплатних) до платних пасажирів окремо для ТОВ «Автотранспортне підприємство 11406» та ТОВ ТП «Моноліт-Логістік ЛТД».

Вирішено: управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації укласти договір про виплату компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2019 році міським електротранспортом з КП «БАХМУТЕЛЕКТРОТРАНС» із застосуванням коефіцієнту співвідношення кількості перевезених пільгових (безплатних) до платних пасажирів, затвердженого спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради від 26.03.2018 № 99/40.