Відкритий дитячий турнір «Відкриття сезону»

Дата: 06.05.2019 08:26

3 травня відбувся відкритий районний дитячий турнір «Відкриття футбольного сезону», приурочений до Всеукраїнського Дня футболу».

Традиційно турнір проходив у селищі .Опитне на базі спортивного майданчика зі штучним  покриттям для гри в футбол.

На урочисте відкриття  дитячого  турніру завітали перший заступник голови Бахмутської  райдержадміністрації Тетяна Єрохіна, Опитненський сільський голова Зосим Йорохов, начальник  відділу  освіти райдержадміністрації Віктор Грек, директор КДЮСШ Бахмутського  району Павло Шпаренко, які привітали юних  футболістів і побажали високих спортивних досягнень і перемог.

У турнірі взяли участь 4  команди; всі юні футболісти 2008-2009 років народження. Суддівство турніру проводили тренери-викладачі КДЮСШ Бахмутського  району – Чухраев Микола, Іванкович Олександр, Прокопюк Сергій , головний суддя  Шпаренко Павло.

За  підсумками 3 турів ігор перше  місце посіла команда Часовоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 15, друге  місце – команда Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, на третьому місці – команда Часовоярської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17.

Вітаємо переможців і команду-дебютанта Опитненської ЗОШ І-ІІІ ступенів з гідними результатами та перемогами у спортивних іграх турніру.

Дякуємо Оргкомітету і відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Бахмутської райдержадміністраці за організацію та проведення турніру «Відкриття футбольного сезону».